Barion Pixel

Gratulálok, jól döntöttél!

Olvasd el kérlek! Fontos!

Köszönöm, hogy Te is részt veszel tanfolyamunkon és csatlakoztál exkluzív bűvészklubomhoz,
nagyon jól döntöttél, hiszen egy olyan tudás birtokába fogsz jutni, amit kevesen mondhatnak el!

Olyan trükköket és módszereket fogsz tanulni, amit az élet sok területén
hasznosítani tudsz majd, nem csak a bűvészetben!

Mi fog most történni?

1. Figyeld a postafiókod

A jelentkezésed után kapni fogsz egy visszaigazoló e-mailt tőlünk, amiben számládat és a fontos infókat találod.
Ha leveled nem érkezik meg rövid időn belül, kérlek ellenőrizd a SPAM mappában! Ha ott sincs keress minket elérhetőségeink egyikén és segítünk!

2. Mikor éred el az online oktatóanyagokat?

Miután jelentkeztél online tanfolyamunkra és sikeresen megtörtént a bankkártyás fizetés, azonnal az első leckékhez hozzá is fogsz férni a levélben megadott linken keresztül. A tananyag leckéit hetenként fogod kapni, nehézségtől és összetettségtől függően vagy egy-egy leckét, vagy akár többet is. Ez azért fontos, hogy jól tudj haladni, annak nincs értelme, hogy rád zúdítok mindent és utána elveszel a sűrűjében és azt se tudod mihez kezdj. Gondolom ezzel Te is egyetértesz.
Kérjük, hogy figyeld a SPAM mappát is, hátha levelünk ott landolt. Megteheted azt is, hogy e-mail címünket felveszed a biztonságos mail címek közé, így garantáltan meg fogok kapni leveleinket.

3. Már most csatlakozz a klub zárt csoportjához

Ebben a csoportban a többi online bűvész iskola tanulóval ismerkedhetsz meg, vagy tarthatod a kapcsolatot. A csoportban jelen lévők egy valamiben hasonlítanak. Mindannyian szeretjük a bűvészetet, minden egyes tagja szeretne fejlődni, és a következő szintre lépni. Itt beszélgethetünk, segítséget kaphatsz, és te is segíthetsz másoknak, ha szeretnél.

Mire számíthatsz ebben a csoportban?

Egy jó társaságra
Havonta 1-2 élő adásra, ahol Damien megválaszolja a kérdéseiteket és segít, ha online tud 🙂
További trükk videók az alap tanfolyam mellett
Elsőként értesülsz Damien bűvészboltjának újdonságairól
Exkluzív hírlevél, amit csak a tagok kapnak meg
… és még sok sok varázslatos dolog!

Csatlakozz hozzánk te is! Hogy hogyan? Máris mondom:

A csatlakozás menete:

1. Kattints az alábbi gombra, majd nyomj a “Csatlakozom a csoporthoz” gombra, és kérd a hozzáférésedet a facebook profiloddal. Kérlek arra figyelj, hogy ne kamu profilal kérd a csatlakozásod, mert úgy tuti nem nyersz bebocsájtást, hiszen senki se szeretne kamu profilokkal társalogni. Szóval normál név és fotó követelmény.
  2. Ellenőrizni fogom a jogosultságodat a belépésre (egy kérdésre kell majd válaszolnod), hiszen a csoportot bárki megtalálhatja és kérhet engedélyt a csatlakozáshoz, de ezt a csoportot csak az online bűvész iskola tanulóknak hoztam létre.
  3. Ha minden rendben, akkor rövidesen értesítést kapsz arról, hogy hozzá adtunk a csoporthoz. Ha lehet a csatlakozás után köszönj be, mond el ki vagy, mik a terveid, mit jelent neked a bűvészet, stb. Utána jöhet a dumcsi és a trükkök. ????

Csatlakozás a csoporthoz

Varázslatos üdvözlettel,
Damien White
Bűvész Színház alapító