Barion Pixel

Az iskoláról

A jövő, az online oktatás

2018-ban indul el Bűvész Iskolánk online verziója, azok számára, akik nem tudnak személyesen eljárni iskolánkba. A jelentkezők magas színvonalon érhetik majd el képzéseink online verzióját.

12 alkalmas tanfolyam

Elindítjuk a 12 alkalmas tanfolyamunkat, kezdő bűvészek számára. A 3 hónapos kurzus végén a színházban vizsgaműsor keretein belül mutatják meg a tanulók élő közönség előtt, hogy mit is tanultak.

Új helyre költözés

Új helyre, Budára költözik a Bűvész Színház és vele együtt az iskola is, ahol a tanulók magasabb színvonalon, színházi körülmények között, elegáns környezetben tanulhatják a trükköket.

Tematikus órarend

A Bűvész Iskola elindítja az országban elsőként a tematikus órarendre épülő bűvészet oktatását, ahol előre meghirdetett témában folyik minden héten az oktatás.

Az iskola indulása

A színházzal együtt elindul a Bűvész Iskola is, ahol minden hétvégén, kötetlen 2 órás program keretein belül oktatjuk a trükköket.

Megnyit a Bűvész Színház

Megnyitja kapuit Magyarország első Bűvész Színháza, az Erkel Színház mellett, egy kis félszuterén helyiségben, ahol 30 főt tudunk műsorainkon szórakoztatni.

Tanfolyamaink

Hogyan tanulhatod nálunk a bűvészetet?

12 alkalmas tanfolyam

3 hónapnyi varázslat

Villám tanfolyamok

Gyere el egy órára