Főpróba és Vizsgaműsor

A 12 alkalmas tanfolyam csúcspontja az utolsó napon tartott vizsgaműsor, Miért? Mert a tanulók átélhetik milyen az, amikor elismerik a tudásukat, amikor megtapsolják őket, amikor mindenki tátott szájjal bámulja azt, amit tesznek.

Ennél nincs is felemelőbb érzés, alig várom, hogy te is átéld.

A vizsgára minden 12 alkalmas tanfolyamra jelentkező tanuló egy-két trükkel fog készülni és a műsor tervezet időtartama körülbelül másfél óra lesz.

Mindenki lehetőséget kap arra, hogy megmutassa mit tud és mint jó házigazda jómagam mindent elkövetek, hogy a közönség egy színvonalas és élvezhető műsor részesei legyenek.

A vizsgaműsorban csak a teljes 12 alkalmas tanfolyamon résztvevő diákok léphetnek fel, a tanulók egy-egy családtagja ingyenesen jöhet el, de minden további nézőnek jelképes összegért belépőjegyet kell majd váltani.
A vizsgaműsorra bárki eljöhet, mint néző!

A tanfolyam elvégzéséről minden tanulónk oklevelet kap, amit ünnepélyes keretek között adunk át a vizsgaműsor végén.

Damien White Bűvész Iskola  © 2019. YNFOO ONLINE Kft. - Minden jog fenntartva! | ÁSZF | Adatvédelem