Köszönöm jelentkezésedet

KÖSZÖNÖM JELENTKEZÉSEDET!

Gratulálok, jól döntöttél!

Köszönöm, hogy Te is részt veszel tanfolyamunkon, nagyon jól döntöttél, hiszen egy olyan tudás birtokába fogsz jutni, amit kevesen mondhatnak el!

Olyan trükköket és módszereket fogsz tanulni, amit az élet sok területén hasznosítani tudsz majd, nem csak a bűvészetben!

Mi fog most történni?

1. Figyeld a postafiókod

A jelentkezésed után kapni fogsz egy visszaigazoló e-mailt tőlünk, amiben számládat találod, vagy átutalásos fizetés esetén küldünk egy proforma számlát is, amivel a tanfolyam árát tudod majd kiegyenlíteni.
Ha leveled nem érkezik meg rövid időn belül, kérlek ellenőrizd a SPAM mappában! Ha ott sincs keress minket elérhetőségeink egyikén és segítünk!

2. Mikor lesz biztosítva a helyed?

Bankkártyás fizetés esetén azonnal, átutalásos fizetés esetén miután beérkezik számlaszámunkra a tanfolyam ára, akkor veheted biztosítva helyedet a tanfolyamra, sajnos amíg nem érkezik be az összeg, addig nem garantált a részvételed.

3. Befizetés után

Miután beérkezett az összeg, a végleges online ÁFÁ-s számlát e-mailben elküldjük neked, ami a részvételhez szükséges belépőjegy is. Bankkártyás fizetés esetén rögtön megküldjük neked online számládat.

4. Ezután tartjuk a kapcsolatot

Ha esetleg bármi közbejön, a megadott elérhetőségeken keresztül tartjuk a kapcsolatot, így biztosan nem maradsz le semmilyen fontos hírről!
Alig várom már, hogy találkozzunk és bevezesselek a bűvészet csodálatos világába!

Varázslatos üdvözlettel,
Damien White
Bűvész Színház alapító
bűvész, mentalista