Az iskoláról

Damien White Bűvész Iskolája

Varázslat 2012 óta

2012-ben a Bűvész Színház megnyitotta kapuit és már az induláskor eldöntöttük, hogy nem csak megmutatni szeretnénk a bűvészet szépségeit, hanem át is adni ennek az ősi művészeti ágnak a titkait. A színházzal egy időben elindítottuk Bűvész Iskolánkat, ahová minden hétvégén eljárhattak a varázslatra éhezők.

Az induláskor kötetlen tanórákkal kezdtük el az oktatást, majd az országban elsőként tematikus órarenddel kezdtük el oktatni a bűvészetet. Mára ez a tematikus oktatás egy komplett 3 hónapos tanfolyammá alakult, ami már évek óta sikerrel vezeti be az érdeklődőket a bűvészet titkaiba.

Több, mint egy évtizede a pályán

Damien

A varázslat és az illúzió kisgyerek kora óta szerves része az életének. Anno a tv-ben vetített David Copperfield showk keltették fel az érdeklődését, majd a kezdőlökést végül az első bűvészdoboz hozta el.

Jelenleg több, mint egy évtizede hivatásos bűvészként él, a Nemzetközi Bűvészek Szövetsége (I.B.M.) és az Amerikai Bűvészek Szövetsége (S.A.M.) tagjaként. Évente több száz előadással varázsolja el közönségét, nyilvános és zárt előadásokon, valamint hetente oktatja a jövő bűvész generációját iskolájában.

Küldetésének tekinti, hogy megismertesse az emberekkel a valódi bűvészetet, ami nem csak trükkökről és mások játékos megtévesztéséből áll, hanem igazi művészetről. Szeretné megmutatni a bűvészet komolyabbik oldalát, hogy mi is van a gyerekkorunkban karácsonyra kapott bűvészdobozon túl.

Mérföldkövek

Történetünk

Megnyit a Bűvész Színház

Megnyitja kapuit Magyarország első Bűvész Színháza, az Erkel Színház mellett, egy kis félszuterén helyiségben, ahol 30 főt tudunk műsorainkon szórakoztatni.

Az iskola indulása

A színházzal együtt elindul a Bűvész Iskola is, ahol minden hétvégén, kötetlen 2 órás program keretein belül oktatjuk a trükköket.

Tematikus órarend

A Bűvész Iskola elindítja az országban elsőként a tematikus órarendre épülő bűvészet oktatását, ahol előre meghirdetett témában folyik minden héten az oktatás.

Új helyre költözés

Új helyre, Budára költözik a Bűvész Színház és vele együtt az iskola is, ahol a tanulók magasabb színvonalon, színházi körülmények között, elegáns környezetben tanulhatják a trükköket.

12 alkalmas tanfolyam

Elindítjuk a 12 alkalmas tanfolyamunkat, kezdő bűvészek számára. A 3 hónapos kurzus végén a színházban vizsgaműsor keretein belül mutatják meg a tanulók élő közönség előtt, hogy mit is tanultak.

A jövő, az online oktatás

2018-ban indul el Bűvész Iskolánk online verziója, azok számára, akik nem tudnak személyesen eljárni iskolánkba. A jelentkezők magas színvonalon érhetik majd el képzéseink online verzióját.

Damien White Bűvész Iskola  © 2018. YNFOO ONLINE Kft. - Minden jog fenntartva! | ÁSZF | Adatvédelem